Server Sistemleri

Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

ServerSistemleri.com, yılların getirdiği tecrübe ile 2004 yılında kurulmuştur. Server Sistemleri, "Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat" felsefesi ile kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini sürdüren bir Data Center (Veri Merkezi) firması olup, bu kapsamda istikrarlı bir şekilde kendisini geliştirmekte ve yenilemektedir.

Misyonumuz kaliteli, hızlı ve kesintisiz bir internet hizmeti sunarak hizmetlerini ekonomik fiyatlarla desteklemek ve müşterilerinin ürün ve hizmetlerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumu Domain, Hosting, Cloud Server ve diğer sağladığı hizmet alanlarında dünyadaki sayılı firmalardan biri olup alan adı konusunda dünya çapında akla gelen ilk isim olmaktır. Serversistemleri.com tek çatı altında tüm tecrübelerini toplayarak, alanında uzman kadro ile Web Hosting, Cloud Sunucu, SSL, FTP Backup ve Toplu Mail Hizmetlerini Profesyonel olarak vermektedir.

Ekonomik fiyatlar ile birlikte kaliteli, hızlı ve kesintisiz hizmet vererek istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sunmanın mutluluğunu yaşayan Serversistemleri.com ekibi, 7X24 izlenen veri merkezinde tüm sunucularının gerekli portları yazılımlar ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak izlenmektedir. Mevcut olan Pop nokta erişimleri ve hat grafikleri 24 saat boyunca yetkili personeller tarafından kontrol altında tutulmaktadır.

Server Sistemleri teknik destek bölümü 7X24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine dakikalar içerisinde yanıt vermektedir. İddialıyız; destek sürelerimiz ile sizleri şaşırtacağız. 😊 Sunucuları İzmir lokasyonlu Türkiye veri merkezlerinin tamamında, yılların verdiği birikimlerle altyapıları oluşturulmuş, tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markaları kullanılmıştır.

Serversistemleri.com üzerinden müşteriler 750’nin üzerinde dünya domainini ( alan adını ) tescil edebilir, yönetim panelinden gelişmiş yönetim seçenekleriyle alan adlarını yönetebilirler. Server Sistemleri, 750’nin üzerinde domain uzantısını destekleyen dünyadaki çok az sayıda firmadan biridir.

Server Sistemleri Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.
Mevlana Mah. Issıkgöl Cad. No:99 K:5 D:74 Gökdemir Plaza Gebze\Kocaeli

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Destek verebilmek için 7/24 yanınızdayız!

Bize Ulaşın
444 3 717
Destek Talebi Oluşturun
info@serversistemleri.com
Canlı Yardım
Müşteri Temsilcimiz Aktif
Çevrimdışı

Veya, Destek talepleriniz için her yerden bize ulaşabilirsiniz!

FIRSAT HABERCİSİ! İndirimleri anında öğrenin

Platform Seçiniz

Günün İndirimi kullanım alanı: Tüm Hostingler

20 TL
KOD

Server Sistemleri olarak günün her saati size indirim sunuyoruz!

Bugünün teklifi olarak indirim kodlarını buradan ücretsiz dağıtıyoruz!

Kampanya sayfasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır
kopyala

Kod çalışmıyor mu? Bütün reklam engelleyici eklentileri ve programlarını kapatmanı öneririz. Böylece faydalanmak istediğin fırsata sorunsuzca ulaşırsın.

Kampanya sayfasına götür beni!