.TR alan adında belgesiz kayıt dönemi başladı! Hemen Sipariş ver!

Sunucu Barındırma

Mükemmel Barındırma Hizmeti
ÜCRETSİZ7/24 Destek
TürkiyeLokasyon
Üstün Güvenlik
ProfesyonelSoğutma
KesintisizGüç
15 Günİade Garantisi

Türkiye Data Center Sunucu Barındırma

Türk Telekom ve Superonline alt yapıları ile aynı anda yedekli olarak 10 Gbps hat kullanımı sağlıyor ve böylelikle %99,99 ağ erişimi sunuyoruz. Dilerseniz kolay ve basit yönetim paneli üzerinden tüm trafik istatistiklerini anlık olarak da takip edebilirsiniz.

UNNA CO 1
$72,00 2377,90
$60,00 1981,8
Aylık
 • 100 Mbps

 • 1 TB/AY

  Trafik

 • 1 Adet

  IP Adresi

UNNA CO 2
$96,00 3170,53
$80,00 2642,4
Aylık
 • 100 Mbps

 • 3 TB/AY

  Trafik

 • 3 Adet

  IP Adresi

UNNA CO 3
$120,00 3963,17
$100,00 3303,
Aylık
 • 100 Mbps

 • 5 TB/AY

  Trafik

 • 5 Adet

  IP Adresi

UNNA CO 4
$156,00 5152,12
$130,00 4293,9
Aylık
 • 100 Mbps

 • 10 TB/AY

  Trafik

 • 10 Adet

  IP Adresi

TÜRKİYE LOKASYON

Türk Telekom ve Superonline hattı yedekli olarak aynı anda 10 Gbps aktif hat kullanımı ve %99.99 network erişim sürekliliği.. Anlık trafik istatistikleri görebilir ve restart işlemlerinizi gelişmiş müşteri panelinizden yapabilirsiniz.

Dakikalar İçinde Bios Seviyesinde Yönetim, tek tıkla işletim sistemi ve diğer uygulamaların kurulumu

Kendinden yönetilen KVM Linux VPS Özellikleri

Cloud Server

Olagan üstü cloud server sistemimizi kullanmanızı öneriz. tüm sunuculara full erişim dilediğiniz zaaman işletim sisteminiz sınırsız bir şekilde tekrar kurabilirsin, tüm panaller cpanel,plesk gibi tek tık ile kurulum imkanı, sistem üzerinden tüm sistemi kod bilmeden yöntebilirsiniz anlık kaynak yükseltebilrisiz bunun iin bize başvurmanıza gerek yok, disk ram gibi kaynaklarnızı sistem üzerindne yönetebilirsiniz. kendi dnslerinizi oluşutabilirsiniz. müşteri panelizinde sunucu ve donanım trafiğini görüntüleyebilirsiniz. log kayıtlarına ulaşabilirisinz.

En Güçlü Bulut Paneli

SS-Panel, kullanıcının VPS'yi tek bir tıklamayla sunucularda dağıtabileceği ve yönetebildiği güçlü bir web tabanlı VPS Kontrol Paneli'dir. SS-Panel, kullanıcının Cloud Serverını tek bir tıklamayla Kurabileceği ve yönetebildiği güçlü bir web tabanlı Cloud Server Kontrol Paneli'dir.

Özelleştirilebilir Linux çekirdeği

Linux çekirdeğinizden bir modül eklemeniz veya kaldırmanız gerektiğinde, bunu kolayca yapabilirsiniz! Düğümden tamamen ayrı olan Linux VPS çekirdeği, diğer VPS'lerden daha fazlasını yapmanızı sağlar. Sisteme tam erişim sağladığınızdan, çekirdeğinizi daha fazla kaynak verimli olacak şekilde özgürce değiştirebilir ve özelleştirebilir, bellek kullanımını azaltabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Kaynak yönetimini kolay bir deneyim haline getirin.

Tam kök erişimi

VPS Linux kendi kendini yöneten barındırma en iyi yönü? Sunucularınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Uygulamaları, eklentileri yükleyin, sistemi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve kişisel projeler, oyun ve daha fazlası için kullanın - Linux VPS barındırma ile her şey mümkündür. Değişiklikler hizmet şartlarımıza uygun olduğu sürece, sanal ortamınızı özgürce değiştirebilirsiniz.

Esnek faturalandırma

Yalnızca kısa vadeli bir proje için Linux VPS sanal sunucusuna mı ihtiyacınız var, yoksa sadece geçici bir şey mi oluşturmak istiyorsunuz? Diğer barındırma sağlayıcıları ile genellikle oldukça uzun bir süre kaydolmanız gerekir, ancak bizimle, uzun vadeli taahhüt etmek zorunda değilsiniz. Size en uygun planı seçin, ihtiyacınız olanı ödeyin ve bir ay, iki veya daha fazla ay boyunca kullanın. Sahip olduklarınızı beğenmediniz mi? Hizmetin ilk 30 günü içinde iptal edin ve tam para iadesi alın.

KVM tabanlı sanallaştırma

KVM sanallaştırma, fiziksel sunucu özelliklerine ve aynı yönetim ve yapılandırma ilkelerine sahip bağımsız özel kaynaklara dayalı VPS sağlanmasına olanak tanır. Tüm ihtiyaçlarınız için sorunsuz, çoklu yalıtılmış ortamlar çalıştırın. Hiper yönetici sunucuya tam olarak entegre olur ve sistemin en iyi Linux VPS performansı için donanımımızın maksimum gücünü kullanmasını sağlar.

Yüksek Performanslı E-Posta Hizmeti

Her Eposta hesabında gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

AKLINIZDA Kİ TÜM SORULARIN CEVAPLARINI BU BÖLÜMDE BULABİLİRSİNİZ.

Cloud Web Hosting paketlerimize sitemizde görmüş olduğunuz ücretler ile sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenerek sahip olursunuz, herhangi bir operasyonel ücret mevcut değildir.

Tüm Cloud Web Hosting paketlerimize çok noktadan yedekli donanım altyapımız ve birden fazla operatörden sağlanan network bağlantılarımız ile %99,99 uptime garantisi sunulmaktadır.

Fiziksel sunucular için tasarlanan altyapımızda Juniper EX serisi yönlendiriciler kullanılmakta ve sıfır paket kaybı (zero-packet-loss) prensibi ile hizmet verilmektedir.

Windows, Linux, BSD işletim sistemleri farklı sürümleri ile birlikte cloud sunucu çözümlerimizde desteklenmektedir.

Cloud sunucularımız Türkiye ve Almanya lokasyonlarında, sektörün lider sanallaştırma ortamı olan VMware Enterprise Plus sistemi üzerinde çalışmaktadır.

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucular anlık olarak takip edilmektedir ve beklenmedik yoğunlukların oluşması durumunda kaynak aktarımı yapılarak sitelerinizin ve e-maillerinizin kesintisiz şekilde çalışması sağlanır.

Bilgilendirme

Sunucu Barındırma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Aşağıda yer alan yol gösterici makalelerimiz sayesinde Fiziksel Sunucu Kiralama süreci hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Hangi tip sunucuları barındırabilirim?

Veri merkezimiz içerisinde tip ayırt etmeksizin tüm cihazlarınızı barındırabilirsiniz.

Barındırma sonrası destek hizmetiniz var mı?

Sunucu barındırma sonrasında ücretsiz destek hizmetimiz mevcuttur, ücretsiz destek hizmeti haricinde seçtiğiniz paket seviyesinde tarafınıza destek hizmeti sağlanmaktadır

Hangi işletim sistemlerini kullanabilirim?

Barındırdığınız sunucular içerisinde dilediğiniz işletim sistemini kullanabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Destek verebilmek için 7/24 yanınızdayız!

Bize Ulaşın
444 3 717
Destek Talebi Oluşturun
info@serversistemleri.com
Canlı Yardım
Müşteri Temsilcimiz Aktif
Çevrimdışı

Veya, Destek talepleriniz için her yerden bize ulaşabilirsiniz!

FIRSAT HABERCİSİ! İndirimleri anında öğrenin

Platform Seçiniz

Günün İndirimi kullanım alanı: Tüm Hostingler

20 TL
KOD

Server Sistemleri olarak günün her saati size indirim sunuyoruz!

Bugünün teklifi olarak indirim kodlarını buradan ücretsiz dağıtıyoruz!

Kampanya sayfasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır
kopyala

Kod çalışmıyor mu? Bütün reklam engelleyici eklentileri ve programlarını kapatmanı öneririz. Böylece faydalanmak istediğin fırsata sorunsuzca ulaşırsın.

Kampanya sayfasına götür beni!