Bilgi Bankası

Firmamız Hakkında

Firmamız, serversistemleri.com olarak 2004 yılından bugüne tüm tecrübemizi serversistemleri.com çatısı altında topladık. Alanında uzman kadrosu ile Web Hosting, Domain, Web Tasarım, Toplu Sms, Server, Network Kurulum ve Danışmanlık hizmetlerini vermeye başladık.

“ Sorununuz, Sorunumuz “ sloganıyla hayata geçirilen serversistemleri.com siz değerli müşterilerimize, ekonomik fiyat, kaliteli, hızlı ve kesintisiz hizmet sunuyor. Çözüm odaklı olan firmamız, teknoloji alanındaki ihtiyaç ve sorunlarınızın her adımını takip ediyor ve çözüme ulaştırıyor. . Türk Telekom, Süper Online ve Cogent olmak üzere 3 farklı fiber ile bağlantılıdır.

Jeneratör, UPS, İklimlendirme sistemlerine sahip Türkiye nin önde gelen veri merkezlerinden birine sahiptir. . Mevcut altyapımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımakta olan firmamız, sunucu donanımları olarak DELL, HP ve Fijutsu ürünlerini tercih etmektedir. Bunların yanı sıra, network altyapımızda da Juniper MX80 Router, Netscaler Load Balance, DELL ve Cisco switchler gibi anahtarlama ekipmanlarımızı özellikle seçmekteyiz.

24 saat izlenen veri merkezimizde tüm sunucularımızın gerekli portları yazılımlar ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak gözetlenmektedir. Mevcut olan Pop nokta erişimlerimiz ve hat grafiklerimiz 24 saat yetkili personeller tarafından izlenmektedir.

serversistemleri.com VDS ve VPS alt yapısında DELL R710, R720, R420 ve Fujitsu RX200 sunucularını kullanmaktadır ve her bir yapı RAID 10 ile güçlendirilerek sağlamlaştırılmıştır. Her Raid yapılı sunucumuzda Hot Spare olarak 2 adet disk yedekde bekletilmektedir. Güvenliğiniz bizim için önemlidir! . serversistemleri.com sağladığı tüm hizmetler dahilinde, HIZLI olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Dolayısıyla, teknik destek bölümümüz 7/24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine bir kaç dakika içerisinde yanıt vermektedir. . serversistemleri.com tüm servislerini İzmir lokasyonlu Türkiye veri merkezinden, İstanbul, Ankara ve Frankfurt lokasyonlu veri merkezlerinden sağlamaktadır.

Tüm veri merkezlerinde yılların verdiği birikimlerle altyapıları oluşturulmuş, tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markaları kullanılmıştır. . serversistemleri.com üzerinden 550+ üzeri tüm dünya domainlerini ( Alan Adı ) sitemiz üzerinden tescil edebilir, yönetim panelinden gelişmiş yönetim seçenekleriyle alan adınızı yönetebilirsiniz.

Tr domain tescili • Idn domain tescil desteği • Türkçe karakterli domain tescili • Rusça karakterli domain tescili • Arapça karakterli domain tescili • serversistemleri.com, 550+ domain uzantısını destekleyen dünyadaki çok az sayıda firmadan biridir.

Server Sistemleri Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.
Mevlana Mah. Issıkgöl Cad. No:99 K:5 D:74 Gebze\Kocaeli - Gökdemir Plaza

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Destek verebilmek için 7/24 yanınızdayız!

Bize Ulaşın
444 3 717
Destek Talebi Oluşturun
info@serversistemleri.com
Canlı Yardım
Müşteri Temsilcimiz Aktif
Çevrimdışı

Veya, Destek talepleriniz için her yerden bize ulaşabilirsiniz!

FIRSAT HABERCİSİ! İndirimleri anında öğrenin

Platform Seçiniz

Günün İndirimi kullanım alanı: Tüm Hostingler

20 TL
KOD

Server Sistemleri olarak günün her saati size indirim sunuyoruz!

Bugünün teklifi olarak indirim kodlarını buradan ücretsiz dağıtıyoruz!

Kampanya sayfasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır
kopyala

Kod çalışmıyor mu? Bütün reklam engelleyici eklentileri ve programlarını kapatmanı öneririz. Böylece faydalanmak istediğin fırsata sorunsuzca ulaşırsın.

Kampanya sayfasına götür beni!