.us domaini nasıl alınır?

.us domain tesciline mi ihtiyacınız var? Amerika Birleşik Devletleri için hazırlanan .us domainine sahip olmak son derece basit. Server Sistemleri, Amerika Birleşik Devletleri domain tescili açısından güçlü bir tecrübeye sahip bir hosting firmasıdır. Domaini, alan adınızı sorgulamanın ardından açılacak sekmede çıkan adımları izleyerek satın alabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yurtdışı domain konusunda Server Sistemleri, lider domain tescil firmalarındandır.
Sizin için .us domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz

Amerika Birleşik Devletleri Hakkında

Kısaca...

Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika'nın arasında bulunan bir ülke olup, 9.525.067 km2'lik yüzölçümü ile dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip üçüncü ya da dördüncü coğrafyasıdır. Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın en kalabalık üçüncü ülkesi olarak geçmektedir (328 milyondan fazla nüfusu ile). Ülkenin en kalabalık ve gelişmiş şehri New York olsa da federal bölgesi Washington, D.C.'dir. Başkenti Washington D.C.'dir. Amerika Birleşik Devletleri'nin Telefon Kodu: +1 Amerika Birleşik Devletleri'nin Para Birimi: Amerikan Doları

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Şehirler

Amerika Birleşik Devletleri'nin şehirleri başta başkent Washington D.C. olmak üzere New York, Columbia, Chicago, Orlando, Miami, Maryland, Virginia, Boston, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, San Diego...

Amerika Birleşik Devletleri Ekonomisi

Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip üçüncü ülke olarak nüfus artışının beklendiği ülkeler arasında bulunan sanayileşmiş tek ülkedir. Ülkenin doğal kaynakları başlı başına bir ekonomi kaynağı iken kaynakların işlenerek pazarlanması, ekonominin temelini güçlendirmektedir. Böylelikle karma ekonomik sisteme sahip olan Amerika Birleşik Devletleri, tüketici ekonomisi oluşturarak bu istikrarı sürdürmektedir. Ülkede en hızlı büyüyen sektörlerden bazıları bilimsel ve teknik hizmetler, tüketim ürünleri üretimi -dayanıklı-, bilgisayar ürünleri ve elektronik aletler, sağlık hizmetleridir.

Amerika Birleşik Devletleri'nin İhracatta Bulunduğu Ürünlerden Başlıcaları

Mekanik cihazlar, elektrikli makineler, hava, uzay taşıtları, motorlu kara taşıtları, tıbbi alet ve cihazlar.

Amerika Birleşik Devletleri'nin İthalatta Bulunduğu Ürünlerden Bazıları

Mineral yakıtlar ve yağlar, elektrikli makineler, mekanik cihazlar, motorlu kara taşıtları, eczacılık ürünleri.

Amerika Birleşik Devletleri'nin İhracatta Bulunduğu Ülkeler

Kanada, Japonya, Almanya Meksika, Çin'dir.

Amerika Birleşik Devletleri'nde Yaşayan Milletler

Amerika Birleşik Devletleri'nde birçok milletten milyonlarca insan yaşamaktadır. Listenin başında yaklaşık 50 milyonluk nüfusu ile Almanlar, 40 milyonluk nüfusu ile İrlandalılar, 30 milyonluk nüfusu ile İngilizler gelmektedir. Yaklaşık 700 bin civarı Türk Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri'nde Konuşulan Diller

Amerika Birleşik Devletleri'nin resmi dili İngilizce olup, İngilizce'nin haricinde en çok İspanyolca konuşulmaktadır. Ülkede Türkçe de olmak üzere 350 civarı dil konuşulmaktadır.

Server Sistemleri Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.
Mevlana Mah. Issıkgöl Cad. No:99 K:5 D:74 Gökdemir Plaza Gebze\Kocaeli

.us Domain Bilgileri

.us Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.us Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.us Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.us IDN Desteği Hayır
.us Transfer Hayır
.us Domain Nedir?
Amerika Birleşik Devletleri'ndeki İnternet kullanıcıları başta Google olmak üzere, Yandex, Bing gibi arama motorlarını kullanırken web site adreslerinde .us alan adlarını görmeyi tercih etmektedir. Amerika Birleşik Devletleri'nde dilerseniz küçük bir işletme, dilerseniz büyük bir firma olun, .us Amerika Birleşik Devletleri domain uzantısı sizi arama motorları sonuçlarında daha çok bulunur kılacaktır. Amerika Birleşik Devletleri .us domaini sayesinde satışlarınızda artış yaşayacak, Amerika Birleşik Devletleri pazarında pay sahibi olacaksınız.

Amerika Birleşik Devletleri'ne kültürel açıdan uygunluğunuzu ve Amerika Birleşik Devletleri .us alan adıyla en kaliteli İnternet deneyimini gerçekleştirme hakkındaki istikrarınızı gösterin. .us alan adı, kısa oluşu ve akılda kalıcı özelliği ile uçsuz bucaksız İnternet okyanusunda rotanızı bulmanıza olanak tanıyacaktır.

Markanızı korumanın önemi en az büyütmek kadardır. Ticari markanızın güvence altına daima alınması ve telif hakkı ihlalleri ile mücadele etmek için alınabilecek en önleyici tedbirlerden biri, Amerika Birleşik Devletleri'nde markanıza ait .us domain adresinin kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Başarı merdivenlerinizin basamaklarını rahatlıkla tırmanmak için .us alan adınızı kaydedin.
Nasıl Transfer Edebilirim?
.us alan adınızı transfer etmek son derece basit bir adımdır. Menü üzerinden ".us Domain Transfer Et" seçeneğine tıklayarak transfer sürecini anında başlatabilirsiniz. Uzmanlarımız bu süreçte, alan adı konusunda sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Server Sistemleri'ne yapılan her .us alan adı transferi, bir yıl ek yenileme içermektedir. Server Sistemleri, en ucuz .us domain transferi için size hizmet vermekten daima mutluluk duymaktadır.
Nasıl Yenileme Yapabilirim?
Alan adınız rahatlıkla yenilenebilir. "Şimdi Yenile" seçeneğine tıklayın veya "Hesap Yöneticiniz"e giriş yapın. Yenilenmek istediğiniz .us alan adınızı seçin ve hemen ardından yenilemenizin süresini belirterek sipariş verin.
.us Domain Belgeleri
.us:

Bu uzantı için herhangi bir gereklilik yoktur.
Sıkça Sorulan Sorular

Evet, .us domainini kişiler tescil edebilir.

Evet, .us domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Domainlerden bazıları transfer kodu olmaksızın belge ile transfer edilebilmektedir. Transfer sürecinde herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, e-mail veya telefon aracılığı ile iletişime geçiniz.

Evet, .us domainlerini toplu tescil edebilirsiniz.

.us Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Destek verebilmek için 7/24 yanınızdayız!

Bize Ulaşın
444 3 717
Destek Talebi Oluşturun
info@serversistemleri.com
Canlı Yardım
Müşteri Temsilcimiz Aktif
Çevrimdışı

Veya, Destek talepleriniz için her yerden bize ulaşabilirsiniz!

FIRSAT HABERCİSİ! İndirimleri anında öğrenin

Platform Seçiniz

Günün İndirimi kullanım alanı: Tüm Hostingler

20 TL
KOD

Server Sistemleri olarak günün her saati size indirim sunuyoruz!

Bugünün teklifi olarak indirim kodlarını buradan ücretsiz dağıtıyoruz!

Kampanya sayfasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır
kopyala

Kod çalışmıyor mu? Bütün reklam engelleyici eklentileri ve programlarını kapatmanı öneririz. Böylece faydalanmak istediğin fırsata sorunsuzca ulaşırsın.

Kampanya sayfasına götür beni!