.co domaini nasıl alınır?

.co domain tesciline mi ihtiyacınız var? Kolombiya için hazırlanan .co domainine sahip olmak son derece basit. Server Sistemleri, Kolombiya domain tescili açısından güçlü bir tecrübeye sahip bir hosting firmasıdır. Domaini, alan adınızı sorgulamanın ardından açılacak sekmede çıkan adımları izleyerek satın alabilirsiniz. Kolombiya'daki yurtdışı domain konusunda Server Sistemleri, lider domain tescil firmalarındandır.
Sizin için .co domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz

Kolombiya Hakkında

Kısaca...

Kolombiya, Güney Amerika'da bulunan bir ülke olup, Kuzey Amerika'da adalara sahip ve Panama, Karayip Denizi, Venezuela, Brezilya Peru, Ekvador ve Büyük Okyanus'a komşudur. Kolombiya, toplam 1.141.748 km2'lik yüzölçümü ile dünyanın en büyük 26. ülkesi olarak geçmektedir. Başkenti Bogotá'dır. Kolombiya'nın Telefon Kodu: +57 Kolombiya'nın Para Birimi: Kolombiya Pesosu

Kolombiya'daki Şehirler

Kolombiya'nın şehirleri başta başkent Bogotá olmak üzere San Andres Island, Santa Marta, Manizales, Medellin, Armenia, Pereira'dır.

Kolombiya Ekonomisi

Kolombiya ekonomisinin temeli kahve ve tarıma dayalı olup, ülke, kahve üretiminde dünya birincisidir. Dünyaca ünlü kahveler Magdalena ve Cauca vadilerinde yetişirken, yetiştirilen kahvelerin dünya pazarındaki yeri büyüktür. Muz, pirinç, mısır, şekerkamışı, patates, buğday, tütün, pamuk ise Kolombiya'nın üretim sağladığı diğer ürünlerdir.

Kolombiya'nın İhracatta Bulunduğu Ürünlerden Başlıcaları

Kahve, altın, ham ve rafine petrol.

Kolombiya'nın İthalatta Bulunduğu Ürünlerden Bazıları

Otomobil, paketli ilaçlar, bilgisayarlar, rafine petrol

Kolombiya'nın İhracatta Bulunduğu Ülkeler

Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Ekvator, Hollanda, Panama

Kolombiya'da Yaşayan Milletler

Kolombiya'da birçok etnik grup yaşamakta olup, bunlardan sayıca en fazla olanı mestizolardır. Ardından sayı olarak beyazlar, siyahiler ve kızılderililer gelmektedir.

Kolombiya'da Konuşulan Diller

Kolombiya'nın resmi dili İspanyolca olup, ülke, 68 adet konuşulan dile sahiptir.

Server Sistemleri Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.
Mevlana Mah. Issıkgöl Cad. No:99 K:5 D:74 Gökdemir Plaza Gebze\Kocaeli

.co Domain Bilgileri

.co Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.co Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.co Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.co IDN Desteği Evet
.co Transfer Hayır
.co Domain Nedir?
Kolombiya'daki İnternet kullanıcıları başta Google olmak üzere, Yandex, Bing gibi arama motorlarını kullanırken web site adreslerinde .co alan adlarını görmeyi tercih etmektedir. Kolombiya'da dilerseniz küçük bir işletme, dilerseniz büyük bir firma olun, .co Kolombiya domain uzantısı sizi arama motorları sonuçlarında daha çok bulunur kılacaktır. Kolombiya .co domaini sayesinde satışlarınızda artış yaşayacak, Kolombiya pazarında pay sahibi olacaksınız.

Kolombiya'ya kültürel açıdan uygunluğunuzu ve Kolombiya .co alan adıyla en kaliteli İnternet deneyimini gerçekleştirme hakkındaki istikrarınızı gösterin. .co alan adı, kısa oluşu ve akılda kalıcı özelliği ile uçsuz bucaksız İnternet okyanusunda rotanızı bulmanıza olanak tanıyacaktır.

Markanızı korumanın önemi en az büyütmek kadardır. Ticari markanızın güvence altına daima alınması ve telif hakkı ihlalleri ile mücadele etmek için alınabilecek en önleyici tedbirlerden biri, Kolombiya'da markanıza ait .co domain adresinin kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Başarı merdivenlerinizin basamaklarını rahatlıkla tırmanmak için .co alan adınızı kaydedin.
Nasıl Transfer Edebilirim?
.co alan adınızı transfer etmek son derece basit bir adımdır. Menü üzerinden ".co Domain Transfer Et" seçeneğine tıklayarak transfer sürecini anında başlatabilirsiniz. Uzmanlarımız bu süreçte, alan adı konusunda sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Server Sistemleri'ne yapılan her .co alan adı transferi, bir yıl ek yenileme içermektedir. Server Sistemleri, en ucuz .co domain transferi için size hizmet vermekten daima mutluluk duymaktadır.
Nasıl Yenileme Yapabilirim?
Alan adınız rahatlıkla yenilenebilir. "Şimdi Yenile" seçeneğine tıklayın veya "Hesap Yöneticiniz"e giriş yapın. Yenilenmek istediğiniz .co alan adınızı seçin ve hemen ardından yenilemenizin süresini belirterek sipariş verin.
.co Domain Belgeleri
.co:

Bu uzantı için herhangi bir gereklilik yoktur.
Sıkça Sorulan Sorular

Evet, .co domainini kişiler tescil edebilir.

Evet, .co domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Domainlerden bazıları transfer kodu olmaksızın belge ile transfer edilebilmektedir. Transfer sürecinde herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, e-mail veya telefon aracılığı ile iletişime geçiniz.

Evet, .co domainlerini toplu tescil edebilirsiniz.

.co Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Destek verebilmek için 7/24 yanınızdayız!

Bize Ulaşın
444 3 717
Destek Talebi Oluşturun
info@serversistemleri.com
Canlı Yardım
Müşteri Temsilcimiz Aktif
Çevrimdışı

Veya, Destek talepleriniz için her yerden bize ulaşabilirsiniz!

FIRSAT HABERCİSİ! İndirimleri anında öğrenin

Platform Seçiniz

Günün İndirimi kullanım alanı: Tüm Hostingler

20 TL
KOD

Server Sistemleri olarak günün her saati size indirim sunuyoruz!

Bugünün teklifi olarak indirim kodlarını buradan ücretsiz dağıtıyoruz!

Kampanya sayfasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır
kopyala

Kod çalışmıyor mu? Bütün reklam engelleyici eklentileri ve programlarını kapatmanı öneririz. Böylece faydalanmak istediğin fırsata sorunsuzca ulaşırsın.

Kampanya sayfasına götür beni!